Nabídka služeb

Firma PROMS Podrygala s.r.o. nabízí tyto služby

přípojky - plynovodní, vodovodní, kanalizační

plynovody, vodovody, kanalizační řady

montáže domovních plynových rozvodů včetně dodávky spotřebičů

montáž a dodávka plynových kotlů, sporáků a průtokových ohřívačů

montáž venkovních plynovodů a přípojek včetně výkopových prací a dokladů

revize plynovodů, spotřebičů včetně tlakových zkoušek bez omezení rozsahu

výstavbu, montáž a revize kotelen bez omezení výkonu

montáž ústředního vytápění i podlahového a zdravo-technického vybavení - voda, kanalizace. Tyto montáže provádíme dle přání zákazníka v ocelovém, měděném nebo v plastovém potrubí.

dodávky a montáž zařizovacích předmětů (WC, vany, umyvadla, sprchové kouty, baterie a podobně)

zhotovení zakázek „na klíč“ od zadání stavby, přes zajištění financování, realizaci až po doklady


Ústřední vytápění

kotel

Zhotovení ústředního vytápění v bytových jednotkách a novostavbách rodinných domů, popřípadě výměna otopné plochu u rekonstrukcí. Dodávka a montáž kotlů na plyn, dřevo, koks, elektrické kotle, kotle zplynovací na dřevoplyn.

Dodávka kotle, radiátorů, montáž rozvodů potrubí plynu, ústředního vytápění a vodoinstalace, zapojení elektroinstalace včetně dodávky termostatu a revize, vložkování komínů včetně revize, zednické práce, nátěr a izolaci potrubí, projektová dokumentace, vyřízení dokladů u SMP, revize plynu atd.

Tyto práce provádíme dle přání zákazníka v měděném, ocelovém, nebo (i když neradi ) plastovém potrubí.

Podlahové vytápění

podlahové vytápění

Systémy podlahového vytápění provádíme buď se systémem Rehau, nebo měděným potrubím Cuproterm. Tyto systémy jsou buď napojeny na systém vytápění přes směšovací čerpadlo, pokud je ústřední vytápění kombinováno s klasickým vytápěním – radiátory a nebo připojeny do kondenzačního kotle.

Vnitřní vodoinstalace

zařizovací předměty - umyvadla

Komplexní dodávka vnitřních rozvodů vody. Vnitřní rozvody provádíme v potrubním systému PPR, měděném, popřípadě pozinkovaném potrubí. Dodávka a montáž zařizovacích předmětů - WC, vany, umyvadla, sprchové kouty, baterie a podobně. Výměna zřizovacích předmětů při různých rekonstrukcích.

Rozvody plynu, plynovody a přípojky

plyn

Vnitřní rozvody plynu provádíme v ocelovém potrubí, nebo z potrubí měděného a to buď spojované svařováním „na tvrdo“ a nebo tzv. „press“ systémem. Přípojky od hranice pozemku po objekt provádíme v potrubí plastovém - PE. Dodávka a montáž lokálních topidel dříve označovaných jako „Gamat“.
Zhotovení plynovodní přípojky od hlavního řadu po HUP. Komplexní dodávka včetně dokladové části ke každé přípojce ke kolaudaci.

Vodovodní, kanalizační přípojky a řady

kanalizace

Zhotovení přípojky od hlavního řadu po hranici pozemku. Komplexní dodávka včetně dokladové části ke každé přípojce ke kolaudaci.